Исчезнатата малолетничка се врати дома по шест дена

С.Н. од село Суводол пријавила дека нејзината 15-годишна ќерка, која беше пријавена за исчезната на 02.11. се вратила дома во село Суводол.

Случајот бил пријавен вчера околу 16 часот во полициската станица Демир Хисар.

 

 

 

09.11.2018 - 09:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега