Изгледа како демон на уништувањето: Страшна снимка од ураганот „Ирма“ го исплаши светот

Пред 18 часа на страницата EBUZZ на Фејсбук е објавено видео од ураганот „Ирма“ во Флорида и светот се шокираше.

На видеото е прикажано човечко лице кое како на светот да му дава некоја знаковна порака.

Погледнете:

 

 

 

12.09.2017 - 21:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега