Изгоре комбе на улица во Скопје

 

Вчера во 08:25 часот во СВР Скопје, Ј.Д.(41) од Скопје пријавил дека во периодот од 17:50 часот на 25.01 до 07:40 часот на 26.01.2020 на ул.„Емин Дураку“ во Скопје, настанал пожар во возило комбе „мерцедес“, со гостиварски регистарски ознаки, сопственост на фирма од Гостивар. Пожарот бил изгаснат, а повредени лица нема. Увид извршила екипа од СВР Скопје. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2020 - 17:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега