Излегол од дома и не се вратил- Струмичанка пријавила дека исчезнал нејзиниот сопругот

Струмичанка пријавила во полиција дека нејзиниот сопругот вчера излегол од дома и повеќе не се вратил.

„Вчера попладне во 16 часот и 20 минути во Полициската станица Струмица, Е.К.(28) од село Ангелци, струмичко, пријавила дека нејзиниот сопруг Т.К. излегол од дома и се уште не се вратил“ велат од МВР.

 

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2020 - 15:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега