Ја нападнаа дека е неморална и лоша мајка откако се фотографираше гола - таа сега има свое оправдување

Кајли Џенер неодамна се фотографираше гола со сопругот Тревис Скот за еден магазин поради што многумина ја осудија.

 
 
 
View this post on Instagram

angel energy 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 13, 2019 at 10:50am PDT

Сепак, таа смета дека не направила ништо лошо со тоа што позирала за „Плејбој“ и сакала да истакне дека и мајките може да бидат атрактивни.

„Мајчинството и голотијата можат да постојат заедно и тоа што сум гола не значи дека сум неморална или лоша мајка. Можеш да бидеш привлечна и најдобра мајка на светот“, изјавила таа.

 
 
 
View this post on Instagram

obsessed w @skims

A post shared by Kylie  (@kyliejenner) on Sep 12, 2019 at 3:55pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2019 - 20:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега