Ја оставил вратата од домот отклучена, па двајца насилници упаднале и го истепале

Двајца насилници упаднале во домот во скопското село Идризово и претепале маж откако тој ја оставил влезната врата отклучена.

 

-Синоќа во 01.55 часот во СВР Скопје, А.С. од с.Идризово пријавил дека две лица влегле во неговиот дом преку незаклучена врата. Според пријавеното, едното лице физички го нападнало. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, велат од МВР.

 

20.09.2021 - 19:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега