Ја загуби мајка си, а сега ја најде и сестра си мртва: Славниот пејач е скршен

Сестрата на пејачот на познатата група "One direction" е пронајдена мртва во својот стан во Лондон, само три години откако и неговата мајка почина од леукемија.

Луис Томлинсон ја загуби и 18-годишната сестра.

Пејачот како што наведуваат странските медиуми е скршен од болка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.03.2019 - 18:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега