Јакимовски: Заев те чека Шутка, тиктак тиктак

Стевчо Јакимовски во емисијата Пулт на Радио Слободна Македонија му порача на Заев дека го чека Шутка

„Замислете, ми пушуваат на ѕидот на Facebook, „Ќе те удри бомба. Тиктак Тиктак.“ . Наместо да праќа деца секоја вечер да ми пишуваат погрдни пароли по ѕидови. Еве јас сакав да му испратам  порака една порака – Заев те чека Шутка. Тик Т-Так Тик Так“ - вели Јакимовски за Пулт на РСМ

Емисијата во живо следете ја тука

 

 

 

 

Оцени ја веста

03.04.2015 - 11:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега