Јанушев со порака до СДСМ: Груевски е вашата поезија, но со Мицкоски почнува вашата драма

Сменете ја плочата, ова е друго време … и еден совет – набавете му на Заев огледало, во него ќе го видите најлошото издание на Груевски … прифатено, надградено, проширено … Груевски е вашата поезија, но со Мицкоски почнува вашата драма, набргу од денес.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.03.2020 - 11:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега