Јелена Ѓоковиќ објави нова фотографија и уште еднаш покажа дека е најголема подршка на Новак

Јелена Ѓоковиќ, сопругата на славниот тенисер Новак Ѓоковиќ, сподели фотографија на Инстаграм која ги воодушеви сите нејзини следбеници.

На фотографијата се гледа Новак со неговото семејство, а она што Јелена го напиша во описот на објавата на Инстаграм трогна многумина.

- Сите на тато !! Резервоарот на љубовта исполнет! Подготвени за нови предизвици! И навиваме со сето свое срце! Ајде да одиме - напиша сопругата на Ноле, која уште еднаш покажа дека таа е неговата најголема поддршка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.09.2020 - 20:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега