Кацарска: Камчев ми е пријател, ќерка ми работи кај него 10 години

Судијката Добрила Кацарска синоќа гостуваше на 1Тв каде рече дека Мицкоски може да спие мирно зошто кај неа немало нарачани пресуди, дека одлуката за Дурловски и е најтешка ослободителна пресуда донесена некогаш, и дека и честитаат по улица за одлуката за 27. април.

Таа спомена и дека Орце камчев на кој му се суди во Империја и е пријател.

Таа рече дека нејзиниот татко и таткото од Камчев биле другари, а додека пак нејзината ќерка веќе 10 години работела во приватната клиника „Систина„ која е во сопственост од Орце Камчев.

-Орце Камчев ми е куќен пријател. Мојот татко и неговиот татко беа другари. Мојата ќерка 10 години работи во Систина кај Орце Камчев, но јас не можам да донесам одлука во корист на Орце Камчев, иако сме пријатели со години, вели таа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.03.2019 - 08:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега