Кајли Џенер објави снимка во бикини: "Станува многу топло" (ВИДЕО)

Најмладата светска милијардерка според Форбс, манекенката Кајли Џенер објави жешко видео од својот нов дом вреден 36,5 милиони долари.

Атрактивната Кајли објави видео на кое се сонча во минијатурно бикини покрај својот базен кое предизвика воодушевување кај нејзините милионски фанови.

Се изгледа како вистинска реклама за производ од линијата на Кајли за нега на кожата, поточно за масло за сончање. Кајли се прска по телото и вели „Жешко е“.

Очигледно реалити ѕвездата се чувствува како да е на одмор во својот нов дом од 1700 квадрати.

Куќата од 36,5 милиони долари на Кајли има 7 соби, 14 купатила, базен, фитнес сала и многу други работи во кој младата членка на кланот Кардашијан Џенер ужива со својата ќеркичка Стоми.

 
 
 
View this post on Instagram

it’s getting hot out here @kylieskin

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Apr 27, 2020 at 3:21pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.04.2020 - 11:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега