Кајмакоски во изолација во Србија, но стана експерт за паста: „ Да живее Италија“ (ФОТО)

Пејачот Даниел Кајмакоски веќе извесен период живее во Белград каде започна и со редовни ангажмани во клубови.

Сеапк поради коронависрусот Даниел остана дома, во својот стан во Белград, од каде за првпат се огласи од самоизолација и порача дека станал експерт во приготвување на паста.

Имено тој објави неколку фотографии  за да ја долови својата умешност, потоа со спремна чинија порача дека во вакво време претпоставува дека сите се експерти за паста, па и тој, а во описот дополни „Да живее Италија“.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.04.2020 - 09:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега