Како се сруши авионот кај Кожле

Гостин во Вестите во 16 часот на Сител беше Кирил Каевски, поранешен пилот и експерт за авијација.

 
 
07.09.2016 - 21:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега