Карди Би отвори профил на сајт за возрасни

Раперката Карди Би (27) отворила профил на сајт за возрасни, a на кој фановите мораат да платат доколку сакаат пристап до содржината која е поставена.

Инаку платформата се користи за објавување експлицитни содржини на многу девојки од светот, но ја користат и познати личности за да можат да спечалат од своите разголени фотографии и интимни снимки.

Во соопштението стои дека раперката отворила профил на страницата за да може да сподели содржини кои настанале позади сцената, но и некои свои реакции.

Исто така, се наведува дека преку сајтот за возрасни луѓе, Карди Би сака на своите фанови да им дозволи поглед во нејзиниот приватен живот и на тој начин уште повеќе да се поврзе со нив.

„Добродојдовте во мојот свет“, пишува на профилот на раперката, кој за 5 долари месечно секој може да има пристап во нејзините објави.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2020 - 22:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега