Ќе ви ја заледи крвта: Манекенката покажа повеќе отколку што требаше (ФОТО)

Инстаграм сензацијата и модел Деми Роуз често е главна тема на британските таблоиди, но и на социјалните мрежи.

Таа е позната по бујните облини, а и често знае да стави протвокативна фотографија на социјалните мрежи.

Овој пат таа позираше пред Алпите а градите ги покри само со трегери.

 
 
 
View this post on Instagram

l'art subtil de ne pas se soucier

A post shared by Demi (@demirose) on Mar 11, 2020 at 3:24pm PDT

12.03.2020 - 22:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега