Кога ќе ги видат градите на оваа девојка, мажите паѓаат во несвест, а има и зашто (ФОТО)

На почетокот ѝ било срам поради големината на своите гради, но подоцна научила како да си го сака своето тело.

Анастасија Бартијер од Москва, која мајката природа ја наградила со огромни гради и која носи најголем број на градник, споделила неколку морничави пораки кои секојдневно ги добива од странците по пат на социјалните мрежи.

Иако има големи болки во грбот поради тежината на своите гради и се бори со пронаоѓање гардероба, таа сепак си ги сака своите гради.

„Не сум имала никакви операции. Мајката природа беше многу дарежлива. Додека бев тинејџерка ми беше срам. Кога пораснав, научив да си го сакам телото“ - изјавила таа.

„Нема многу жени на светот кои имаат толку големи природни гради, слатко лице и згодно тело па зошто да не се сакам себеси? Сепак, тешко е да најдам точна величина на облека која ми е потребна“.

 

 
 
 
View this post on Instagram

I feel like you miss some bikinis in my feed Don’t you?

A post shared by Anastasiya Berthier (@artdikaya_) on Feb 11, 2020 at 7:06am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.02.2020 - 10:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега