Комити најавуваат протест: Вечерва во 20 часот пред Собрание - Вашата Македонија ве повикува

Навивачката група Комити ги повикува сите свои членови но и сите загрижени граѓани да дојдат вечерва пред Собранието во 20 часот за заеднички да го изразат својот револт против како што велат агресијата врз Македонија.

 

 

 

13.06.2018 - 13:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега