Кортни Кардашијан има 40 години и три деца, а од нејзиното тело многу мажи остануваат без здив (ФОТО)

Кортни Кардашијан  има 40 години, но на нејзиното тело може да и позавидат многу помлади девојки.

Кортни беше фотографирана во кожен фустан и сандали на  врзување, а во преден план ги итакна градите.

Инаку Кортни има три деца, два сина и една ќерка.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.11.2019 - 22:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега