Костадинов: Одговорност ќе има за секој што се огрешил пред законот

Одлучни сме во борбата против криминалот и корупцијата. Ова денеска на Фејсбук го напиша Костадин Костадинов од СДСМ.

- Одиме до крај, одговорност ќе има за секој кој што се огрешил пред законот, напиша тој.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 19:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега