Крај на драмата: Исчезнатата Викторија која ја бараше цела Македонија се врати дома

С.Н. од село Суводол пријавила дека нејзината 15-годишна ќерка, која беше пријавена за исчезната на 02.11. се вратила дома во село Суводол.

Се работи за 15-годишната Викторија Настевска од село Суводол, демирхисарско која беше последен пат видена пед да исчезне пред средното медицинско училиште во Битола каде што учи и од тој момент и се губи секаква трага.  

Случајот бил пријавен вчера околу 16 часот во полициската станица Демир Хисар.

Со тоа заврши драмата за семејството.

 

 

 

09.11.2018 - 09:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега