Кривична за 5 лица - со тврди предмети тепале скопјанец пред Клиника

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Е.Г.(53), И.Г. (37), Б.С. (43), С.Б. (36) и А.С.(49) сите од Скопје, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство“.

На 18.06.2024 пред Комплексот клиники „Мајка Тереза“ во Скопје, пријавените со тврди предмети го нападнале Д.Ј.

25.06.2024 - 22:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега