Кумановец преживеал драма: Две лица вршеле полови дејствија врз него, негова познаничка снимала со мобилен

Министерството за внатрешни работи информираше дека 27 март 2020 во 22:53 часот во СВР Куманово, Ј.М. од Куманово пријавил дека околу 19.30 часот, во дом во населба „Карпош“ во Куманово, сопственост на А.И. од Куманово, која била негова познаничка, две непознати лица врз него вршеле полови дејствија, додека А.И. снимала со мобилен телефон.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот, соопшто МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.03.2020 - 14:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега