Лила со порака за сите немажени девојки: „ Јас ни еднаш не сум го фатила бидермаерот, а двапати се мажев“

Популарната водителка Лила Филиповска која е една од напопуларните водителки кај нас им испрати порака на сите немажени девојки.

Имено таа на својот Инстаграм профил на сите немажени девојки им испати порака, а забавна и во свој стил, се пошегува на своја сметка.

„Само да им кажам на оние девојки кои трчаат по бидермаерот, јас ни еднаш не сум го фатила , а двапати се мажев...“ напиша Лила.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.06.2019 - 21:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега