„Љубовникот“ на Карлеуша со еден потег ги воодушеви сите

Според Српски Курир, фудбалерот кој вопоследните неколку месеци се најде среде скандал поради аферата со Карлеуша, од Цеца купил огрлица и тоа за 3000 евра.

Имено најголемата балканска ѕвезда Цеца почнала да учествува во хуманитарна акција за едно болно момче па на лицитација давала од својот накит, а според српски Курир Врањеш претставувајќио се под лажно име понудил најмногу за една огрлица, околу 2000 евра, но уплатил додатни 1000 евра за да се спаси млад живот на кој му била потребна операција во Русија.

Тој во последните неколку месеци предизвика секс скандал откако објави голифотографии од Карлеуша и жешки пораки кои таа му ги пишувала.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.04.2019 - 11:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега