Мајка на прваче огорчена распали на Фејсбук: Дали е ова тест за нив?

 

Каков е овој тест за првачиња? Како мајка сум огорчена. Пола одделение доби единица поради ова. Рекоа ќе ги префрлат децата во друго училиште ако ова продолжи. Фер ли е? Дали е ова тест за дете на таа возраст?

Ова го напиша револтирана мајка од Србија и го приложи тестот на нејзиното дете.

 

 

 

 

17.02.2017 - 10:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа