Македонец долго ќе лежи во Идризово

  

На 11 јули околу 18.30 часот на улица „Маршал Тито“ во Тетово полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Тетово го привеле 42-годишниот Б.Е. од Тетово, по кого била распишана потерница од Казнено-поправната установа „Идризово“.

Тој бил предаден во „Идризово“ за доиздржување на затворската казна. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 10:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега