Македонската водителка стана мајка по вторпат - честитки пристигнуваат од сите страни

Познатата водителка Милена Антовска Станковска вторпат стана мајка. Милена на Василица роди ќерка, еден ден откако таа самата славеше роденден.

Ова е втора ќерка на водителката, а пред четири години со сопругот Гордан, ја добија Лана Марија.

Честитки за нејзиното породување пристигнуваат од сите страни на социјалните мрежи. 

14.01.2022 - 16:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега