Малолетник нападнат од четворица врсница средеб бел ден во Скопје

 

Вчера во 18:00 часот во СВР Скопје, М.С.(56) од Скопје пријавил дека во 16:00 часот  на крстосница помеѓу ул.„Македонија“ и ул.„Луј Пастер“ неговиот малолетен син бил физички нападнат од четворица малолетници. Како што информира МВР, се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.01.2020 - 17:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега