Маж нападнат на работното место

Вчера во 20:40 часот во СВР Скопје, Љ.К.(62) од Скопје, пријавил дека околу 19:50 часот во фирма на ул. Лазар Личеновски додека бил на своето работно место бил физички нападнат од М.Н.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.12.2019 - 16:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега