Маж нападнат од својот чичко во Кавадарци

 

Вчера во 17:15 часот во Полициска станица Кавадарци, 36-годишниот Г.Ѓ. од Кавадарци пријавил дека околу 16:00 часот во неговата куќа на ул.Сутјеска бил физички нападнат од неговиот чичко Н.Н.. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.12.2019 - 16:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега