Маж нападнат со стаклен предмет во Шуто Оризари

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 14:00 часот Е.И. пријавил дека на подрачјето на Шуто Оризари  откако застанал со неговото возило, Д.М. го нападнал со стаклен предмет.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, велат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.10.2020 - 16:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега