Маж од Тетово се тепал со брачен пар

Вчера во 17:40 часот било пријавено дека во Тетово на ул. “Страшо Пинџур“ бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна физичка пресметка помеѓу Ф.Х.(34) од една страна и Ш.А.(56) и неговата сопруга Џ.А. од друга страна, сите од Тетово.

При тепачката биле употребени и тврди предмети.

По целосното расчистување на настанот ќе следи соодветен поднесок.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.03.2020 - 15:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега