Маж претепан пред казино во Скопје

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 01:40 часот 51-годишниот Н.А. од Скопје пријавил дека во населбата Аеродром во казино бил нападнат од едно лице, а потоа пред казино во нападот се вклучиле неколку лица, кои му одзеле пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2020 - 16:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега