Маж пронајден мртов во стан во Аеродром

77-годишниот Н.М. од Скопје бил пронајден починат вчера, во неговиот стан на подрачје на Аеродром, информира МВР.

 Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено на обдукција.

23.09.2021 - 16:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега