Маж пронајден мртов во стан во Гевгелија

Триесет и пет годишниот Р.А. утринава, околу 4 часот и 30 минути, бил пронајден мртов во стан на улица „Булевар Гевгелија.

Од полицијата информираат дека увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

 

 

 

12.02.2018 - 14:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа