Маж се обесил пред ресторан во центарот на Белград

Пред ресторан во Вилина вода се обесил 36-годишен маж, објави Курир.рс

Телото било пронајдено утрово во околу 11 часот.

На местото на настанот има полиција и Брза помош.

Повеќе детали се очекуваат подоцна.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.09.2020 - 13:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега