Мерцедес удри во бандера во Чаир

Мерцедес со скопски регистарски таблички, забиен во бандера,  изутринава е забележан во скопската населба Чаир, на улицата Христијан Тодоровски Карпош, недалеку од супер маркетот Веро, објави Алсат-М.

Увид на местото на настанот прават екипи на МВР, а во воментот нема официјални информации за евентуални повредени.

Причините коишто довеле до несреќата допрва ќе се расчистуваат.

Фотографии погледнете ОВДЕ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.02.2020 - 13:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега