Мицкоски: Во овие тешки времиња, купувајте македонски производи и спасете работно место

Во овие тешки времиња за македонската економија, купувајте македонски производи и спасете работно место, порачува лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

-Да им помогнеме на македонските компании, да им помогнеме на работниците и конечно да и помогнеме на Македонија, вели тој.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.03.2020 - 19:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега