Мицковски дојде со Каракамишева на лидерската средба

Лидерот на опозицијата, Христијан Мицковски, пред малку пристигна во Клубот на пратеници на лидерската средба.

Тој како придружба ја има професорката Татјана Каракамишева. 

Претходно, од Владата објавија дека на средбата се поканети лидерите на партиите кој со себе може да поведат уште еден функционер од својата партија.

 

 

 

18.07.2018 - 18:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега