Милошоски: Погодете зошто Заев е уплашен

Заев е уплашен. Ова го напиша на Фесбук Антонио Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ вечерва, како реакција на изјавата на премиерот дека нема еден педер, неколку криминалци и суетен новинар да срушат власт.

- Заев е уплашен! Досега немало понервозна изјава на Заев од оваа за мега скандалот "Рекет"!

Погодете зошто?, напиша Милошоски.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 21:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега