Митева го праша Заев: Што ти е смешно бре? (ВИДЕО)


Портпаролката на ВМРО-ДПМНЕ на Твитер го праша Премиерот Заев што е тоа што го насмеа на државниот пречек на останките на починатите во сообраќајната несреќа во Бугарија.

03.12.2021 - 14:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега