Мизрахи: Ветуваа живот за сите, да ги потсетиме на 15 јули дека во сите спаѓаат и Ромите

Ветуваа живот за сите, да ги потсетиме на 15 јули дека во сите спаѓаат и Ромите.
Не треба да ви кажам за кого да гласате! Вие знаете сами!

На 15 јули ќе победи Шуто Оризари! Ќе победи Македонија! Обновата доаѓа, напиша Рашела Мизрахи на својот Фејсбук профил.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.07.2020 - 17:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега