Млад Србин пронајден мртов во стан во Скопје

Триесет и шестгодишниот Н.П. од Република Србија со престој во Скопје бил пронајден мртов вчера во стан на ул.„Орце Николов“, информира МВР.

Од страна на лекар била констатирана смрт без траги на насилство. Увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

21.10.2021 - 16:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега