Мртов маж пронајден во хотел во Скопје

 

Мртов маж бил пронајден во хотел во Охрид, информира МВР.

-Вчера напладне во СВР Охрид било приајвено дека во хотел во населба Коњско, Охрид бил пронајден починат 45-годишниот З.М. од Скопје кој работел на реновирање на објектот. Од лекар од итна медицинска помош била констатирана смрт без траги на насилство. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа од СВР Охрид, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено на обдукција - информира полицијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.02.2020 - 15:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега