Му испратила фотографија на сопругот, а тој веднаш побарал развод- ја издаде еден детаљ (фото)

Приказната за оваа фотографија гласи вака: Деловен маж мора итно да оди на службено патување и веднаш откако пристигнал ја побарал својата жена за да и каже дека се е во ред, меѓутоа, жена не се јавувала со часови.

По некое време конечно се јавила и рекла дека не го слушнала телефонот. Сопругот тогаш побарал да му испрати фотографија, но на фотографијата има и еден мал детаљ. 

djevojka-crnac (2)

Ова е причината за нејзниото нејавување, но и за разводот кој подоцна следел.

 

 

 

17.05.2018 - 11:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега