Му се сруши целиот живот: Дозна дека 32 години чувал туѓо дете (ВИДЕО)

 

Маж на гледачите претставен само како Оскар моментално се скрши кога во шоуто Џереми Кајл дознал дека 32 години верувал во лага, дека е татко на момче со име Валентин.

Оскар сите овие години не се сомневал дека Валентин е негова крв, меѓутоа се тргнало на лошо кога пред еден месец мајката на валентин низ солзи насвојот син му признала дека голема е веројатноста некои друг да му е татко.

Оскар и Валентин поради таа причина побарле тест за утврдување на татковството, па пред камерите дознале дека неименуваната жена ги изневерила.

Валентин дел од животот го поминал во родната Нигерија, а школувањето го продолжил во Англија благодарејќи на татко му кој за него одсекогаш се грижел.

- Сeкој може да создаде живот, но мораш да бидеш човек за да се грижиш за детето, му порачал на крај водителот Џереми Кајл на шокираниот Оскар, кој предходно потврдил дека неговиот однос кон Валентин никогаш и ниту на било кој начин нема да го промени и покрај резултатот на тестот.

 

 

 

 

17.02.2017 - 18:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа