На 65 години Аки Ракимовски доби ќерка

Аки Ракимовски доби ќерка со 48-годишната Словенка Барбара Васел.

Аки и Барбара на ќеркичката и дале име Антонија. Барбара е медицински техничар. Аки досега има две деца од два брака.

65-годишниот пејач на „Парни ваљак“ пред неколку месеци имаше медицински проблеми и полесен срцев удар.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.02.2020 - 11:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега