На овие места утре во Скопје ќе нема вода

Корисниците од улиците  „Ј.Х.Џинот“, „Благоја Страчков“, „8 Март“, „Ристо Шишков“ и објектите во близина на Градски стадион утре ќе имаат прекин на водоснабдувањето поради изведување на водоводен приклучок ф-80мм на улицата „Ристо Шишков“.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 9:00 часот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.04.2019 - 18:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега