На полицаец му се заканува отказ поради „апсење“ на три разголени манекенки (ВИДЕО)

Полицаецот Вилијам Бекер од Мајами Бич може да добие отказ откако сними видео во кое „апси“ три манекенки облечени во провокативна долна облека, меѓу кои и Плејбој зајачицата Франсиа Џејмс, која го сподели видеото на Инстаграм.

Трите биле со лисици на рацете, а Вилијам ги придружувал во полицискиот оддел на Мајами Бич, облечен во полициска униформа. Видеото на Френсија за еден ден има повеќе од 800.000 прегледи и е споделено од другите два модела со вкупно над два и пол милиони отворања.

“Дали ви се допаѓаат добри или лоши девојки? Кој ќе нè извлече од ова?” праша зајачицата покрај видеото.

Инаку, трите манекенки всушност снимале видео за Инстаграм стори, а полицаецот тогаш се појавил.

 
 
 
View this post on Instagram

Do you like bad girls or good girls? Who’s gonna bail us out? @maddy @juli.annee

A post shared by Francia James (@francety) on Oct 7, 2019 at 11:30am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 13:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега